pixel

banner dostawa siodemka kurier gratis

Meblościanki

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
meblościanka grawer żyrafa różowa surf biały meblościanka grawer żyrafa różowa surf biały
Cena: 999,00 zł
szt.
Wysyłka w:
od 2 do 7 dni roboczych
meblościanka miś grawer surf biały meblościanka miś grawer  surf biały
Cena: 999,00 zł
szt.
Wysyłka w:
od 2 do 7 dni roboczych
meblościanka surf biały meblościanka surf biały
Cena: 999,00 zł
szt.
Wysyłka w:
od 2 do 7 dni roboczych

Meblościanki młodzieżowe i dla dzieci

Urządzając pokój dziecka lub nastolatka należy pamiętać nie tylko o wygodzie. Ważne jest również odpowiednie dobranie mebli dziecięcych, ale także zapewnienie przyjaznego miejsca do nauki. W tym celu świetnie sprawdzą się meblościanki dla dzieci i młodzieżowe przez niektórych określane jako biurko z szafkami. Meble te przeżywają swą drugą młodość. Dawniej kojarzone głównie z okresem PRL, dziś ponownie wracają do łask.

W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne połączenie meblościanki z biurkiem i szafkami. Ten zestaw zapewni dziecku komfort i dobre warunki do nauki. Duży blat biurka dla dzieci sprzyja prawidłowej organizacji podczas odrabianiu prac domowych. Znajdzie się tam też miejsce na monitor lub laptop. Z kolei na szafkach poukładać można książki i zeszyty.

Wyboru meblościanki do pokoju dziecięcego najlepiej dokonać wraz z dzieckiem. To przecież ono będzie z niej korzystać. Poza aspektami funkcjonalnymi istotne są też wizualne. Z myślą o dzieciach nasze produkty zdobione są bajkowymi wzorami i postaciami, dzięki czemu z pewnością wpiszą się w gusta Państwa pociechy. Dodatkowym wyposażeniem pokoju do meblościanek są regały, komody oraz szafki nocne. Istotne, aby wszystkie meble był do siebie dopasowane, dlatego sugerujemy zakup mebelków z tej samej kolekcji lub w tym samym kolorze. Tak, aby synergicznie budowały wystrój wnętrza i tworzyły spójny klimat.

Sklep jest w trybie podglądu

babyboo meble do pokoju dziecięcego footer                                         Handel Artykułami Dziecięcymi Paweł Bargieł. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl