bread 1
  >  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwrot

Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym Baby Boo objęte są 12-sto miesięczną gwarancją producenta.

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres:

Baby Boo Paweł Bargieł
ul. Przemysłowa 12
34-400 Nowy Targ
tel.: 505 028 172

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

babyboo.nowytarg@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta

Odstąpienie od umowy

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres:

Baby Boo Paweł Bargieł
ul. Przemysłowa 12
34-400 Nowy Targ
tel.: 505 028 172

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Czas Realizacji

Czas realizacji zamówień wszystkich mebli wynosi od 2 do 7 dni roboczych (przekazanie zamówienia na produkcję + czas dostarczenia paczki do klienta). Prosimy monitorować na bieżąco na jakim etapie jest status przesyłki, korzystając ze strony firmy kurierskiej siodemka.com.

Koszty dostawy

Koszt dostawy naszych produktów wynosi 30 zł przy wpłacie na konto oraz 60 zł jako paczka pobraniowa. Wysyłamy nasze paczki firmą kurierską “SIÓDEMKA” w dni robocze od pon. do pt.

Sposoby płatności

W obrębie sklepu internetowego Baby Boo oferujemy płatność szybkimi przelewami przez system Przelewy24, zwykłym przelewem lub zapłatę gotówką kurierowi w dniu dostarczenia paczki

Nr rachunku do wpłat:

Credit Agricol
82 1940 1076 3124 2792 0000 0000W przypadku alternatywnych form płatności prosimy o kontakt.

0