pixel

banner dostawa siodemka kurier gratis

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Baldachimy do łóżeczka to jeden z najczęściej wybieranych dodatków do pokoju dziecięcego. Z pewnością doskonale sprawdzi się nad łóżkiem zarówno dziewczynki jak i chłopca. Jego głównym zadaniem jest upiększenie i dekoracja pokoju dziecka. Dla dziewczynek to często spełnienie marzeń o sypialni księżniczki, dla chłopców z kolei ciekawy i niecodzienny element zwieńczenia łóżka.

Baldachim nad łóżkiem - bezpieczeństwo i bajkowy klimat

Nasze baldachimy wprowadzą również bajkową atmosferę. Dodatkowo mogą one pełnić funkcję moskitiery, dzięki czemu chronią dziecko przed owadami. Baldachim nad łóżkiem zmniejsza ryzyko ugryzienia, ale także chroni Twoją pociechę przed nadmierną ilością promieni słonecznych. Przy wyborze modelu warto zwrócić uwagę na kolorystykę, aby dopełniła ona wnętrze pokoju. W ofercie BabyBoo znajdziesz baldachim do łóżeczka z delikatnego kreszu wykończone bawełną i ozdobną kokardką. Rodzicu, baldachim to spokojny sen zarówno dla Twojej pociechy jak i Ciebie samego. 

Sklep jest w trybie podglądu

babyboo meble do pokoju dziecięcego footer                                         Handel Artykułami Dziecięcymi Paweł Bargieł. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl